Особливою допомогою для глибокого внутрішнього усвідомлення у недільні та святкові дні слугують години спільного Богошанування, що проходять у спеціально призначених для цього приміщеннях. У музичному обрамленні читається доповідь з Послання Ґраля. Після читання промовляється молитва, дана Абд-ру-шином. Ці недовгі, найчастіше недільні години Богошанування багатьма вважаються вищою точкою свого щотижневого життя.
Абд-ру-шин сказав про значення годин Богошанування:
«Перш за все, використовуйте ваші спільні зібрання як години благоговійного Богошанування. А Богослужіння проявляйте в усіх діяннях свого буття, у самому житті, адже цим ви і повинні служити своєму Творцеві, у радісній подяці за милість – право на буття!
Зробіть усе, про що ви думаєте та що робите, служінням Богу! Тоді це принесе вам той мир, якого ви прагнете».
- Послання Ґраля, том III, доповідь «Різдво»
Крім годин Богошанування Абд-ру-шин затвердив три Свята Ґраля.
Щороку 30 травня відзначається Свято Святого Голуба. Це свято тісно пов’язане з подією на Трійцю, але особливо – з діянням Святого Ґраля та Святого Духа. Голуб – це видимий знак Святого Духа, Волі Бога. Абд-ру-шин сповістив про те, що відомий за багатьма сказаннями та легендами «Ґраль» та «Замок Ґраля» дійсно існує, але не як земна чаша чи будова, а як вихідна точка величезного Діяння Творіння.
«Тепер християни відзначають свято Трійці на спогад про цю подію, не підозрюючи про те, що приблизно в цей час у Замку Ґраля щоразу насправді настає День Святого Голуба, тобто день оновлення сили для Творіння через Святого Духа! Звичайно, не завжди в точно розрахований за земним календарем день свята Трійці, але приблизно в цей час».
- Послання Ґраля, том II, доповідь «Виливання Святого Духа»
7 вереснящороку відзначається Свято Чистої Лілії. Це свято повинно особливим чином нагадувати про заповідь Послання Ґраля, без дотримання якої духовне сходження неможливе:
«Зберігайте вогнище своїх думок чистим – цим ви творите мир та будете щасливі!»
- Послання Ґраля, том I, доповідь «Пробудіться»
У всеосяжному розумінні прагнути до Чистоти, символом якої є Лілія, – завдання кожної людини, яка намагається жити за змістом Послання Ґраля.
Жінки отримують в цей день особливе благословення.
29 грудня – Свято Променистої Зірки. Воно тісно пов’язане з народженням Ісуса, яке колись супроводжувалося сяянням Віфлеємської зірки, та з Його місією, яка полягала в тому, щоб принести людству Істину в Його Посланні Любові.
Як колись, завдяки народженню Сина Божого Ісуса на землі, так і в цей день посилається промінь Божої Любові, для допомоги нам, людям.
Тому Свято Променистої Зірки називається також Святом Троянди, бо вона є символом Любові.
«А туди, де є істинна чистота, може увійти й істинна любов, тому що Божа Любов діє у промені Чистоти. Промінь Чистоти – це шлях, яким вона йде. Вона була б не в змозі йти іншим шляхом.
До того, хто не прийняв у себе промінь Чистоти, ніколи не знайде доступу промінь Божої Любові!»
- Послання Ґраля, том I, доповідь «Дитяча безпосередність»
Окрім цих трьох високих Свят, у багатьох країнах проводяться Свята Ґраля і в інший час.