FAQ – питання, що часто задаються

1) Що таке Послання Ґраля?

«Послання Ґраля» – це підзаголовок книги «У Світлі Істини», тритомного зібрання доповідей, в яких даються переконливі відповіді на світоглядні питання та в ясній, зрозумілій формі повідомляється про будову Творіння.

Автор твору – Абд-ру-шин (Оскар Ернст Бернхардт, 1875-1941). Послання Ґраля звертається до окремої людини, незалежно від віри та конфесії, та пропонує їй шляхи до пізнання Бога, світу та самої себе.

 

2) Що таке Святий Ґраль?

Його реальне існування підтверджується та пояснюється Абд-ру-шином у Посланні Ґраля.

Щоб змогти осягнути ці пояснення, треба освоїтися з думкою, що все формується не тільки на землі, але й у потойбічних, більш високих, позаземних регіонах, щоправда там – тоншим та легшим, можна також сказати, ефірнішим.

Святий Ґраль – це Чаша, що знаходиться у найвищій сфері Творіння на межі з Божественним та утворює єдиний зв’язок між Богом та Творінням. Ґраль – це місце передачі Сили випромінювання, що виходить з Божественного.

Докладнішу інформацію ви знайдете у розділі про години Богошанування та Свята Ґраля.

 

3) Що означає ім’я Абд-ру-шин?

Послання Ґраля Оскар Ернст Бернхардт опублікував під ім’ям Абд-ру-шин.

Це ім’я складається з персько-арабських елементів та за змістом означає «Слуга Світла» або «Син Світла». Воно було обране у зв’язку з минулим земним життям автора та з цього часу мало бути нерозривно зв’язаним з його твором.

 

4) Яким чином Абд-ру-шин отримав своє знання?

Він відповів на це запитання:

«Те, що я говорю у своїх доповідях, я висловлюю у переконанні з себе самого. І якщо у різних релігіях можна знайти схожості, то я точно не почерпнув їх звідти. Однак мене радує, коли в них констатується те ж саме чи подібне.

З усіх цих причин я постійно закликаю до того, щоб перевіряли слова, але не брали до уваги промовця!…»

 

5) Чи може хто-небудь взяти участь у годині Богошанування, якщо він не читач Послання Ґраля?

Так, звичайно. Якщо ви захочете взяти участь у годині Богошанування у колі Ґраля, то ласкаво просимо. Зверніться, будь ласка, до Руху Ґраля у вашій країні.

 

6) Що таке «попечатання» та що означає назва «носій Хреста»?

З пізнанням Істини у Посланні Ґраля та визнанням Творця, за ясно вираженим проханням під час Свята Ґраля укладається Новий Союз з Богом через обряд Попечатання.

Як зовнішньо видимий знак той, хто прохає про це, отримує хрест Ґраля. Це особисте рішення окремої людини не веде до зв’язку ні з Рухом Ґраля, ні з іншими попечатаними особами, які у межах Руху Ґраля також називаються носіями Хреста.

 

7) Як фінансується Рух Ґраля?

Рух Ґраля фінансується через добровільні внески.